3..2..1..startujeme!

Vážení a milí, kteří rádi fotíte. Jsme si plně vědomi, že Ostrava je město fotografů. Přesto věříme, že spousta z vás má doma fotoaparát, a tak nějak si s ním moc nerozumí. Proto jsme pro vás připravili několik kurzů, které vám pomohou udělat z fotoaparátu účinný nástroj pro vaši tvorbu.

Kdo jsme a proč to děláme?

Nabídka fotografických kurzů je dnes již poměrně široká, avšak kvalita ne vždy odpovídá ceně. Proto jsme se rozhodli začít s fotografickými kurzy tak, jak bychom je chtěli jako zákazníci tzn.:

  1. žádné učebny
  2. žádné nudné výklady
  3. žádné přeplněné kurzy

Fotografické kurzy nechápeme jako prostředek obohacení, ale jako příležitost podělit se o znalosti a zkušenosti. Mezi naše přednosti patří:

  1. malý počet účastníků
  2. plynulé a srozumitelné tempo výkladu
  3. názorné výukové materiály
  4. individuální přístup
  5. dostatek prostoru pro praktické vyzkoušení všeho důležitého
  6. zkušený lektor
  7. rozumná cena

Za celým projektem kurzyfoceni.cz stojí lektor a fotograf Tomáš Drozd (irstudio.cz, tomasdrozd.cz). Mezi fotografy je znám především díky svému zaujetí pro infračervenou fotografii. Tento náročný fotografický obor vyžaduje nejen hluboké fotografické povědomí a zkušenosti, ale mnohdy také speciální fotografické vybavení. Od roku 2007 se věnuje lektorské činnosti pro začínající a pokročilé fotografy. Za tu dobu prošlo jeho kurzy mnoho účastníků. Jeho znalosti a praxe s vedením fotografických kurzů jsou zárukou, že z kurzu neodejdete bez nabytých vědomostí a zkušeností, a s pocitem, že jste se nic nenaučili.

Pro začátek jsme pro vás připravili kurzy: Fotíme v Zoo Ostrava, Základy fotografování a Věční začátečníci. Díky nadcházejícímu letnímu období doporučujeme zejména kurz Fotíme v Zoo Ostrava. Nejenže se naučíte pracovat s fotoaparátem, ale získáte také dovednosti, které uplatníte například při focení vašich domácích mazlíčků.

Přijďte na kurz a zjistíte, že dělat krásné fotografie může opravdu každý!

Rubriky
0 Comments
0 Pings & Trackbacks

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.