Dárkové poukazy na kurzy fotografování

Nevíte jak udělat radost svým známým, příbuzným i kamarádům, kteří rádi fotografují? Objednejte jim dárkový poukaz na kurz fotografování!

Máme pro vás tip na dárek! Co může být hodnotnější než dárek v podobě zkušeností, znalostí a zážitků? Dárkový poukaz na kurz fotografování je skvělým dárkem pro všechny věkové kategorie. Ukažte svým blízkým, známým a přátelům, jak moc vám na nich záleží!
Na našich fotografických kurzech se nejen skvěle pobaví, ale také se něco nového naučí.

Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od data objednání a lze jej uplatnit na kurz na něm uvedený nebo jiný ve stejné hodnotě či vyšší hodnotě s doplatkem. Dárkový poukaz nelze směnit za hotovost. Ztráta dárkového poukazu není nahraditelná.

Objednat dárkový poukaz

Objednat poukaz je velmi jednoduché! Klikněte na tlačítko “Objednat poukaz” a vyplňte povinná pole ve formuláři. Po odeslání objednávky obdržíte platební instrukce na uvedený email.

Nabídka kurzů

Fotíme v Zoo Ostrava

Fotíte rádi zvířata? Pojďte s námi strávit celý den v zoo! Naučíme vás základní techniky fotografování zvířat a odnesete si krásné fotografie.

Detail kurzu

Základy fotografování

Přestaňte se bát svého fotoaparátu! Podrobně vás provedeme problematikou fotografování a obsluhy fotoaparátu. Vše dostatečně vysvětlíme a vyzkoušíme.

Detail kurzu

Reference

Kurz mi pomohl ještě více, než jsem očekávala. Neuměla jsem si ani představit, že někdy budu mému foťáku tak moc rozumět. Hodně mi pomohly i vaše rady ohledně příslušenství, protože jsem absolutně netušila, podle čeho se vybírá externí blesk, filtry, atd. Myslím, že z vašeho výkladu všichni pochopí úplně všechno, protože umíte věci dobře vysvětlit.

Aneta M.kurz: Základy fotografování

Další reference