FAQ

1 Kde kurzy probíhají?

Kurzy primárně probíhají v našem ateliéru v Ostravě Porubě (viz. kontakt). V případě indiviálních kurzů nebo tématických kurzů a workshopů je možné kurz po dohodě konat kdekoliv v ČR.

kurzyfoceni.cz

2 Používáte nějaké výukové materiály?

Ano! Každý účastník kurz obdrží podrobný manuál týkající se tématu kurzu, kterého se účastní.

kurzyfoceni.cz

3 Co když něčemu nebudu rozumět?

Jsme si plně vědomi toho, že každý účastník vyžaduje individuální přístup. Proto jsou naše kurzy časově rozvrženy tak, aby byl dostatek času si vše i několikrát vysvětlit a vyzkoušet.

kurzyfoceni.cz

4 Budu mít možnost si vše dostatečně vyzkoušet?

Ano! Výuka je rozdělena na teoretickou a praktickou část. Všechny důležité věci si mohou účastníci dostatečně vyzkoušet. Zvláště na praktické vyzkoušení všeho důležitého je u našich kurzů kladen vysoký důraz.

kurzyfoceni.cz

5 Nemám potřebné vybavení pro fotografický směr, kterého se kurz týká. Mohu si u vás nějaké vybavení zapůjčit?

Ano! Pro všechny konané kurzy vlastníme většinu potřebného vybavení, které si můžete na místě vyzkoušet.

kurzyfoceni.cz

6 Co si mám vzít s sebou na kurz?

Potřebujete především fotoaparát, objektiv, nabité baterie a paměťovou kartu. Doporučujeme vzít si také další vybavení, které se tématicky váže k vámi zvolenému kurzu.

kurzyfoceni.cz

7 Co když náhle onemocním? Mohu kurz absolvovat v náhradním termínu?

Ano! Stát se může cokoliv. Jsme lidé a umíme se rozumně domluvit. Pro případ nenadálých událostí vám vyjdeme vstříc a poskytneme náhradní termín.

kurzyfoceni.cz

8 Nechci absolvovat kurz, ale potřebuji si objasnit jen některé drobnosti ohledně toho, co rád fotím. Poskytujete individuální konzultace?

Ano! Po domluvě poskytujeme také individuální školení. Pro upřesnění vašeho požadavku a správné stanovení ceny, využijte náš kontaktní formulář.

kurzyfoceni.cz

9 Poskytujete kurzy také firemním zákazníkům?

Ano! Dobře víme, že zaměstnanci výrobních podniků asi nebudou fotografičtí odborníci. Je nám také jasné, jak je nutné dobře prezentovat produkty ve vašem e-shopu. Proto poskytujeme také školení firemním zákazníkům. Tato školení probíhají přímo u vás nebo v našich prostorách.

kurzyfoceni.cz

10 Mám jen drobné nejasnosti ohledně toho, co chci vyfotit. Poradíte mi po telefonu nebo emailu?

Poradenské služby po telefonu nebo emailem bohužel neposkytujeme. Na rozšíření portfolia kurzů neustále pracujeme. Věříme, že v budoucnu pokryjeme všechny klíčové oblasti fotografování.

kurzyfoceni.cz

11 Jak mohu kurzy uhradit?

Kurzy je nutné uhradit na uvedený bankovní účet předem. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, riskuje, že vaše místo bude zaplněno jiným uchazečem. Kurzovné je však možné uhradit také v hotovosti před začátkem kurzu.

kurzyfoceni.cz