Horký červencový kurz v Zoo

Máme za sebou další kurz Fotíme v Zoo Ostrava. Celý kurz nás provázelo úmorné horko, které všichni z posledních dní důvěrně známe. Počasí se také trochu podepsalo na chování zvířat, kterým se stejně jako nám v tom horku nechtělo skoro ani pohnout. Naštěstí je v zoo dostatek výběhů umístěných ve stínu, tudíž bylo stále co fotografovat.

kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava

Oproti minulým kurzům jsme tak měli štěstí a například panda červená nám krásně zapózovala.

Velkým lákadlem posledních dní a výborným místem pro fotografování je nově otevřená voliéra Papua, kde stejně u již dříve zpřístupněných voliér lze fotografovat ptáky přímo ve voliéře. Nicméně i zde papoušci hledali spíše stín, než aby poskakovali po větvích.

I přesto všichni účastníci hodnotili kurz jako velmi vydařený a odnesli si spoustu zkušeností a krásných fotografií. Pro větší motivaci účastníků na kurzu nechyběla soutěž o nejlepší snímek. Vítězkou kurzovní mini soutěže se tentokrát stala paní Tereza K. se snímkem plameňáků.

kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava

Vítězný snímek z kurzu: Foto paní Tereza K.

kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava
Rubriky
0 Comments
0 Pings & Trackbacks

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.