Kurz ve vánočním duchu

Poslední letošní kurz Základy fotografování proběhl v příjemné atmosféře adventního času. Kromě témat, která běžně probíráme, jsme se zaměřili na využití clony a expozičního času také na vytvoření zajímavých fotografií spojených s vánočním a novoročním obdobím.

vánoční kurz

Tento termín kurzu byl také posledním, u kterého bylo možné uplatnit dárkové poukazy, získané nákupem zrcadlovek Nikon v prodejnách DigiHit. Tato akce probíhala od léta letošního roku a upozorňoval jsem na ni v tomto článku. Příští rok akci ve spolupráci s firmou Nikon a DigiHit možná zopakujeme, ale toto nejsem schopen v tuto chvíli slíbit.

Co se plánů pro příští rok týče, tak nechci být příliš konkrétní nebo slibovat něco, co by nemuselo být splněno. Určitě bych rád dále rozšířil nabídku kurzů. Zatím nemám potvrzeny termíny kurzu v Zoo Ostrava pro rok 2014, ale předpokládám, že budou vypsány nejpozději v prvním čtvrtině příštího roku. Z dalších věcí zřejmě přijde na řadu také redesign webu a doplnění některých funkcí. Veškeré změny související s kurzy, uvolněnými místy na aktuálních termínech apod. jsou vždy uveřejněny také na Facebooku. Chcete-li být v obraze ohledně dění na Kurzyfocení.cz, staňte se fanoušky na FB stránce.

PF2014-Kurzyfocení.cz

Na závěr bych rád poděkoval Vám všem, kteří jste se letos zúčastnili některého z kurzů. Jen díky Vám letošní kurzy uběhly jako voda a panovala vždy skvělá a přátelská nálada. Přeji Vám všem krásné prožití vánočních svátků, mnoho štěstí, zdraví, pohody a spoustu krásných fotografií v novém roce!

Tomáš Drozd | Kurzyfocení.cz
lektor kurzů fotografování a fotograf
www.kurzyfoceni.cz
Facebook

Rubriky
0 Comments
0 Pings & Trackbacks

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.