Individuální kurz fotografování

Individuální kurz fotografování


Individuální kurz fotografování je určen všem, kteří se neradi účastní hromadných akcí, v daný termín se nemohou zúčastnit nebo prostě chtějí styl, tempo a zaměření výuky přizpůsobit svým vlastním potřebám. Kurz je možné uskutečnit v našem ateliéru nebo může lektor dojet za vámi.

Individuální kurz fotografování

Termíny kurzů
Individuálně
Místo konání
Fotoateliér nebo dle dohody
Trvání kurzu
Minimálně 2h
Počet účastníků
Dle dohody

Obsah kurzu

Tak jako všechny nabízené kurzy je i individuální kurz fotografování zaměřen především na základy fotografování ve zvoleném tématu kurzu. Nejčastější témata individuálních kurzů jsou:

  1. Seznámení s fotoaparátem (ideálně zrcadlovka, ale není podmínkou)
  2. Zvládnutí základních fotografických veličin (expoziční čas, clona, iso) a jejich vzájemná kombinace
  3. Pokročilá nastavení fotoaparátu a praktická cvičení (způsoby ostření, expoziční režimy, režimy snímání, základy kompozice atd.)
  4. Praktická cvičení oblíbených fotografických námětů (fotografování dětí a zvířat, fotografování sportu, fotografování interiérů, noční foto apod.) a identifikace chyb
  5. Základy práce s RAW formátem a základní úpravy fotografií v PC
  6. .. nebo jiné dle dohody s lektorem

Doplňujicí informace ke kurzu

Individuální kurzy na výše uvedená témata je možné po dohodě realizovat v našem ateliéru v Ostravě – Porubě nebo kdekoliv jinde. Všem individuálním kurzům fotografování předchází dohoda s lektorem o rozsahu, provedení, místě konání kurzu a uhrazení zálohové faktury. Minimální délka kurzu jsou tři hodiny pro základní témata kurzu (např. vysvětlení základních fotografických pojmů – čas, clona, iso, praktický nácvik základů ovládání fotoaparátu, apod.). Cestovné do vzdálenosti 20 km od Ostravy je zahrnuto v ceně. Do vzdálenějších oblastí je účtováno částkou 5 Kč/km.
Pro skupiny nebo firemní zákazníky se cena, místo i délka kurzu sjednává individuálně.

Cena: 2 500,- Kč/2h (1250 Kč/h)

Další kurzy

Fotíme v Zoo Ostrava

Fotíte rádi zvířata? Pojďte s námi strávit celý den v zoo! Naučíme vás základní techniky fotografování zvířat a odnesete si krásné fotografie.

Detail kurzu

Základy fotografování

Přestaňte se bát svého fotoaparátu! Podrobně vás provedeme problematikou fotografování a obsluhy fotoaparátu. Vše dostatečně vysvětlíme a vyzkoušíme.

Detail kurzu

Reference

Kurz mi pomohl ještě více, než jsem očekávala. Neuměla jsem si ani představit, že někdy budu mému foťáku tak moc rozumět. Hodně mi pomohly i vaše rady ohledně příslušenství, protože jsem absolutně netušila, podle čeho se vybírá externí blesk, filtry, atd. Myslím, že z vašeho výkladu všichni pochopí úplně všechno, protože umíte věci dobře vysvětlit.

Aneta M.

Další reference