Kurz fotografování pro firmy a podnikatele

Kurz fotografování pro firmy a podnikatele

Ať už jste drobný podnikatel provozující eshop nebo firma s více zaměstnanci, je velmi pravděpodobné, že se potřebujete prezentovat vlastními fotografiemi. Platit si profesionálního fotografa nebo nakupovat fotografie z fotobank je často finančně neefektivní či organizačně náročné. Proto je zde kurz zaměřený na vaše konkrétní potřeby s cílem dosáhnout kýžených výsledků vlastními silami a ušetřit čas i finanční prostředky.

Kurz fotografování pro firmy a podnikatele

Termíny kurzů
Individuálně dle dohody
Místo konání
Dle dohody: Ateliér nebo u vás ve firmě

Popis kurzu

Kurz je šitý na míru vašim potřebám a vždy vychází z analýzy současného stavu a cílů, kterých chcete dosáhnout. Lze jej koncipovat jako vzdělávání konkrétního člověka (zaměstnance) nebo jako skupinové školení. Kurz může probíhat u vás ve firmě, u nás v ateliéru v Ostravě – Porubě (max. 8 osob) nebo kdekoliv dle dohody. Vstupní konzultace návrh řešení je zdarma.

Nejčastější typy školení: Základy fotografování (se zrcadlovkou), reportážní fotografie, produktová fotografie, zpracování fotografií pro média a jiné firemní využití, apod.

Komu je kurz určen?

Kurz je určen pro marketingové, obchodní a kreativní pracovníky, řemeslníky a vedoucí pracovníky technických profesí, realitní makléře, vedoucí pracovníky, majitele firem apod.

Kurz zpravidla obsahuje

  1. Analýzu současného stavu a stanovení cílů – ZDARMA (na první schůzce, emailem nebo telefonicky)
  2. Návrh řešení a časový harmonogram kurzu
  3. Poradenství ohledně nákupu vhodné techniky nebo softwaru
  4. Teoretický a praktický kurz skupin i jednotlivců se zvoleným zaměřením k zlepšení fotografických dovedností
  5. Praktický kurz zpracování fotografií ve vhodném softwaru
  6. Příprava fotografií pro tisková a elektronická média (firemní časopisy, bulletiny, výroční zprávy, webové stránky, sociální sítě apod.)
  7. .. a mnoho dalšího

Cena kurzu

Úvodní konzultace je zdarma a slouží ke krátkému zhodnocení stavu a zpracování případné nabídky. Základní sazba činí 495 Kč/hodina/osoba vč. DPH (neplátce), ale protože je kurz vždy tzv. “ušitý” na míru vašim potřebám, konečná cena je vždy předmětem vzájemné dohody.

Kurz nelze financovat z fondů EU.

Tomáš Drozd

fotograf a lektor kurzů fotografování
lektor

Fotografování jsem se začal aktivně věnovat v roce 2001. Od roku 2008 pravidelně lektoruji kurzy fotografování pro začínající a mírně pokročilé fotografy. V roce 2012 začínám pořádat také vlastní kurzy fotografování v Ostravě – Kurzyfoceni.cz.

Jako fotograf na volné noze se věnuji převážně fotografování svateb a portrétní fotografii. Pracuji řadu let v programech Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Zoner Photo Studio a dalších.

Další kurzy

Fotíme v Zoo Ostrava

Fotíte rádi zvířata? Pojďte s námi strávit celý den v zoo! Naučíme vás základní techniky fotografování zvířat a odnesete si krásné fotografie.

Detail kurzu

Individuální kurz

Neradi se účastníte hromadných kurzů, zajímá vás jen konkrétní téma nebo potřebujete ušít kurz přímo na míru? Zde je možnost právě pro vás!

Detail kurzu

Reference

Kurz mi pomohl ještě více, než jsem očekávala. Neuměla jsem si ani představit, že někdy budu mému foťáku tak moc rozumět. Hodně mi pomohly i vaše rady ohledně příslušenství, protože jsem absolutně netušila, podle čeho se vybírá externí blesk, filtry, atd. Myslím, že z vašeho výkladu všichni pochopí úplně všechno, protože umíte věci dobře vysvětlit.

Aneta M.kurz: Základy fotografování

Z mého pohledu byl kurz přesně určen pro mne. Teoretická čast mi odhalila veškeré záludnosti focení s digitální zrdcadlovkou a v případě nejasností jste vždy našel tu správnou cestu jak nám to vysvětlit. V praktické časti jsme nově nabyté zkušenosti převedli do reality s vašimi případnými korekcemi. Co se týče náplně kurzu, určitě bych nic neměnila, bylo to vše naprosto dostačující. Kurz mi ukázal jak naplno využít potencíál a možnosti mého fotoaparátu. Kurz bych samozřejmě všem začátečníkům i pokročilým vřele doporučila.

Kamila G.kurz: Fotíme v Zoo Ostrava

Další reference