Seznámení se zrcadlovkou

Kurz fotografování: Seznámení se zrcadlovkou

Pořídili jste si novou digitální zrcadlovku a rádi byste se rychle a srozumitelně seznámili se všemi funkcemi? Nabízíme vám kurz Seznámení se zrcadlovkou, při kterém vás zkušený lektor seznámí s nastavením fotoaparátu, vysvětlí ovládání a provede všemi důležitými funkcemi fotoaparátu.

Kurz focení Seznámení se zrcadlovkouZačátečníci

Termíny kurzů – Canon
v přípravě
Termíny kurzů – Nikon
v přípravě
Místo konání
Ateliér U Oblouku 501/8, Ostrava – Poruba
Časové rozpětí
16:30 – 21:00 h
Počet účastníků
Maximálně 4 účastníci (min. počet účastníků 2)

Popis kurzu

Čtení manuálu není pro mnohé uživatele ideální způsob, jak se seznámit s novou zrcadlovkou. Proto jsme pro vás připravili kurz Seznámení se zrcadlovkou, při kterém vám zkušený lektor nejen jednoduše a srozumitelně vysvětlí základy práce s digitální zrcadlovkou, ale především si prakticky vyzkoušíte, jak vše potřebné na fotoaparátu nastavit. Kurz je určen především pro čerstvé majitele digitálních zrcadlovek.

Pro lepší tempo i srozumitelnost výuky je kurz rozdělen podle značky fotoaparátu. V současné době nabízíme kurzy pro majitele zrcadlovek značek Canon a Nikon. Pro objdenání na kurz Canon nebo Nikon, využijte tlačítko “Objednat” níže.
Majitelé ostatních značek si mohou kurz sjednat individuálně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vhodné vybavení na kurz

  • digitální zrcadlovka vč. objektivu
  • nabité baterie
  • paměťová karta
  • dobrá nálada a chuť se něco naučit

Cena: 999,- Kč včetně DPH

Kurz pro zrcadlovky Canon

Vlastníte-li zrcadlovku Canon klikněte na “Objednat” zde.

Objednat
Objednat jako dárek

Kurz pro zrcadlovky Nikon

Vlastníte-li zrcadlovku Nikon klikněte na “Objednat” zde.

Objednat
Objednat jako dárek

Tomáš Drozd

fotograf a lektor kurzů fotografování
lektor

Fotografování jsem se aktivně začal věnovat v roce 2001. Od roku 2008 pravidelně lektoruji kurzy fotografování pro začínající a mírně pokročilé fotografy. V roce 2012 začínám pořádat také vlastní kurzy fotografování v Ostravě – Kurzyfoceni.cz.

Jako fotograf na volné noze se věnuji převážně fotografování svateb a portrétní fotografii. Pracuji řadu let v programech Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Zoner Photo Studio a dalších.

Další kurzy

Základy fotografování

Přestaňte se bát svého fotoaparátu! Podrobně vás provedeme problematikou fotografování a obsluhy fotoaparátu. Vše dostatečně vysvětlíme a vyzkoušíme.

Detail kurzu

Individuální kurz

Neradi se účastníte hromadných kurzů, zajímá vás jen konkrétní téma nebo potřebujete ušít kurz přímo na míru? Zde je možnost právě pro vás!

Detail kurzu

Reference

Kurz mi pomohl ještě více, než jsem očekávala. Neuměla jsem si ani představit, že někdy budu mému foťáku tak moc rozumět. Hodně mi pomohly i vaše rady ohledně příslušenství, protože jsem absolutně netušila, podle čeho se vybírá externí blesk, filtry, atd. Myslím, že z vašeho výkladu všichni pochopí úplně všechno, protože umíte věci dobře vysvětlit.

Aneta M.

Díky velmi efektivni výuce, kde jsem se dokonale seznámil s mým fotoaparatem a následnému užití právě ziskaných znalostí přimo v terénu, hodnotim tento kurz za jedna.

Jakub G.

Další reference