Nové dárkové poukazy a nový kurz

Vánoce se kvapem blíží a je zde čas vymýšlení dárků. Nejen v souvislosti s tímto obdobím, ale také díky vašim častým požadavkům přicházejí některé změny v nabídce dárkových poukazů.

Dárkový poukaz na kurz fotografování
  1. Nejzásadnější změna je, že na poukazu již nebude uvedena cena, ale pouze typ kurzu, jméno obdarovaného a platnost poukazu. Přesto pokud obdarovanému nebude vyhovovat kurz uvedený na poukazu, může si z nabídky vybrat jiný ve stejné hodnotě nebo dražší s doplatkem.
  2. Každý poukaz nyní bude zaslán v dárkovém balení. Nemusíte se tedy starat o to, jak jej zabalit. Dárkový poukaz, průvodní dopis i dárková obálka vám přijdou doporučenou poštou v anonymní tvrdé kartónové obálce. Nikdo nepozná, co se skrývá uvnitř.
  3. Poštovné a balné je do konce roku 2014 zdarma. Od 1.1.2015 bude ke každé objednávce dárkového poukazu také připočteno poštovné a balné v ceně 50 Kč.
Balení dárkových poukazů

Nový kurz fotografování psů

Kurz fotografování psů

Na vaše četné žádosti jsem doplnil nabídku kurzů o nový Kurz fotografování psů. Jedná se spíše o takový workshop, kde si venku prakticky vyzkoušíme focení psů, a to jak v pohybu, tak v různých světelných podmínká. Udělat hezký psí portrét nebo zachytit psa v pohybu jsou dvě různé věci a vyžadují zcela jiné nastavení fotoaparátu a přístup focení samotnému. Nejen proto je nutné, aby každý účastník zvládal nastavení fotoaparátu alespoň v rozsahu kurzu Základy fotografování.

Poslední novinkou je také pozměněná nabídka termínů kurzů. Nyní na stránce s termíny kurzů naleznete dvě tabulky. První tabulka obsahuje aktuálně vypsané termíny kurzů. Druhá tabulka níže obsahuje nabídku kurzů, u nichž není vypsán konkrétní termín. To může být díky tomu, že je kurz vázán na určitou sezónu nebo kolísající zájem. Pokud se kurz nachází v této druhé tabulce, můžete se na něj bez problémů přihlásit. Jakmile počet zájemců dosáhne minimálního počtu účastníků, bude vypsán termín nebo jako např. u kurzu v Zoo, jakmile budou dohodnuty termíny, budou vypsány i v tabulce aktuálních kurzů.

Věřím, že tyto drobné změny opět přispějí ke zkvalitnění služeb a přijmete je s pochopením. Rovněž bych vám chtěl popřát co nejklidnější prožití adventu a těším se na vás na některém z kurzů!

Tomáš Drozd | Kurzyfocení.cz
lektor kurzů fotografování a fotograf
www.kurzyfoceni.cz
Facebook

Rubriky
0 Comments
0 Pings & Trackbacks

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.