První odvážlivci na kurzu

  • účastníci kurzu základy fotografování v Ostravě

Před pár dny proběhl víkendový kurz fotografování – Základy fotografování. Náš fotografický ateliér se na dva dny proměnil v improvizovanou učebnu. Snad i díky tzv. „okurkové sezóně“, byli přihlášeni pouze dva účastníci, přesto kurz proběhl. Na kurzu panovala příjemná a přátelská atmosféra. Dostatek času i prostoru umožnil vše důkladně vysvětlit a vyzkoušet.

Účastníci byli velmi šikovní a spoustu věcí již věděli. Potřebovali dát si vše takříkajíc dohromady, aby mohli fotoaparát vždy správně nastavit. Druhý den již byl znát viditelný pokrok v technice fotografování. A jakmile jsme si vysvětlili základy kompozice, byla radost se dívat, jaké hezké fotografie jsou schopni vytvořit.

Přestože mám za sebou již nespočet kurzů, vždy mně zajímá názor každého účastníka. To, zda byl spokojen se strukturou kurzu, tempem výuky i dostatečným prostorem pro vyzkoušení všeho důležitého. Proto mně velmi potěšilo, když mi jedna z účastnic napsala:

„Dobrý den,
omlouvám se, že píšu až teď, ale od toho kurzu už nedělám nic jiného než,  že neustále fotím. Kurz mi pomohl ještě více, než jsem očekávala. Neuměla jsem si ani představit, že někdy budu mému foťáku tak moc rozumět. Hodně mi pomohly i vaše rady ohledně příslušenství, protože jsem absolutně netušila, podle čeho se vybírá externí blesk, filtry, atd. Myslím, že z vašeho výkladu všichni pochopí úplně všechno, protože umíte věci dobře vysvětlit.“

Aneta M.

kurz fotografování - Základy fotografování v Ostravě

Všem účastníkům děkuji, že našli odvahu jít na kurz, který není pořádán žádnou velkou firmou, ani slavným fotografem, ale ve skromných podmínkách malého fotografického ateliéru.

Za slova chvály samozřejmě ještě jednou velice děkuji a doufám, že v budoucnu bude více odvážných zájemců o naše kurzy fotografování v Ostravě.

Rubriky
0 Comments
0 Pings & Trackbacks

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.