Reference

Tomáš Drozd

fotograf a lektor kurzů fotografování
lektor

Kurzy fotografování vedu vždy jen já osobně. Jedině tak jsem schopen garantovat úroveň a kvalitu kurzu! Kurzy fotografování vedu již 9 let a pracuji rovněž jako fotograf na volné noze. Za úroveň a kvalitu kurzů tedy ručím nejen svým jménem, ale především léty zkušeností, které jsem nezískal čtením odborných článků a příležitostným fotografováním, ale dlouholetou praxí.

Zpětná vazba je důležitá nejen pro mně jako lektora, ale také pro Vás – zákazníky! Níže naleznete reference zaslané prostřednictvím formuláře umístěného ve spodní části této stránky. Další reference si můžete přečíst také na Facebooku.

Skvělý víkendový kurz!!! I polodementní jedinec pochopí všechny technické záludnosti, o matematických pojmech a vzájemných souvislostech mezi jednotlivými funkcemi aparátu nemluvě! Individuální přístup mistra ke každému učedníkovi a spousta legrace!!!

Irena O.kurz: Základy fotografování

Před nedávnem jsem absolvovala kurz Základy fotografování. Kurz nadmíru splnil mé očekávání. Naučila jsem se nejen ovládat svůj fotoaparát, ale dozvěděla jsem se i spoustu dalších zajímavých informací. Velmi pozitivně hodnotím možnost vyzkoušet si získané teoretické poznatky ihned v praxi a v případě problému či nejasností se obrátit na zkušeného fotografa/lektora, který všechny dotazy vždy ochotně zodpověděl. Kurz mohu jen doporučit!!!

Eva M.kurz: Základy fotografování

Kurz základy focení jsem dostala jako dárek souběžně s foťákem a jen chválím. Nevěřila jsem, že i já jako úplný amatér se naučím fotit bez automatu. Takže za mně za 1*****.

Martina N.kurz: Základy fotografování

Jedním slovem “luxus”. Kurz mi pomohl rozmotat postřehy naučené z odborné literatury. Lektor dokáže vše polopatě s přehledem vysvětlit a následně se i individuálně věnovat účastníkům kurzu. Jsem rád, že foťák neskončí v šuplíku a můžu tak jít ven v klidu trénovat “expoziční trojúhelník” v manuálním režimu a různě experimentovat. Na kurzu se nenaučíte jenom fotit s různou clonou a časem, ale také se dozvíte mnoho o příslušenstvích, které udělají Vaše fotky ještě lepší. Určitě navštívím i další kurzy vedené panem Drozdem.

Přemek K.kurz: Základy fotografování

Kurz 24.-25.1.2015. Na takovémto kurzu jsem byl poprvé v životě a musím říct, že jsem byl nadšený. Dověděl jsem se spoustu zajímavých věcí o kterých jsem neměl ani potuchy: kreativita času a clony, prostě práce v manuálu nebo na priority času či clony a mnoho dalšího, úžasné věci. Hodně dobře jsem se na kurzu cítil a pochytil jsem opravdu důležité a zajímavé informace ohledně focení. Myslím, že mě to posune o hodně dál a focení bude ještě větší zábavou než dosud bylo, je to velmi krásný koníček, vše výše napsané díky velmi přátelské atmosféře, vytvořené panem Drozdem a také ostatními účastníky kurzu, kterým také děkuji.
Tímto vřele doporučuji kurzy p.Drozda, ne jen brouzdání po internetu a čtení foto knih, ale především setkání se živým odborníkem, kterým p.Drozd rozhodně je. Vysvětluje vše velmi srozumitelně a jasně i těm, kteří chápou pomaleji, takže málokdo odejde z kurzu, aniž by se něco nedověděl.
Tímto bych chtěl moc poděkovat p.Drozdovi za neopakovatelné zážitky a přeji mu dobré světlo !!!
Kurz doporučuji všem začátečníkům jako jsem já a to po všech stránkách !

Boris M.kurz: Základy fotografování

Kurz zaklady foceni jsem dostala jako darek soubezne s fotakem..a jen chvalim..neverila jsem,ze i ja..jako uplny amater se naucim fotit bez automatu .takze za mne za1*****..

Martina N.kurz: Základy fotografování

Před nedávnem jsem absolvovala kurz Základy fotografování. Kurz nadmíru splnil mé očekávání. Naučila jsem se nejen ovládat svůj fotoaparát, ale dozvěděla jsem se i spoustu dalších zajímavých informací. Velmi pozitivně hodnotím možnost vyzkoušet si získané teoretické poznatky ihned v praxi a v případě problému či nejasností se obrátit na zkušeného fotografa/lektora, který všechny dotazy vždy ochotně zodpověděl. Kurz mohu jen doporučit!!!

Eva M.kurz: Základy fotografování

Tento kurz mi byl věnován jako dárek a po dvou dnech kurzu Základy fotografování musím říci, že to byl naprosto geniální dárek. Kromě toho, že jsem se spřátelil se svým Pentaxem, pochopil a seznámil s další výbavou od filtrů přes stavivy, až k bleskům. Nyní NEMUSÍM vůbec používat automatické režimy, jelikož jsem se naprosto skvěle naučil nastavovat veškeré hodnoty pro práci v plném manuálním režimu, které jsem si hned vyzkoušel v praxi jak v interiéru, tak i venku. Nakonec bych rád vyzdvihl geniálního lektora pana Drozda, který umí podat informace tak, že je pochopí naprosto každý a pokud má někdo s něčím problém, rád mu to vysvětlí znovu, či odpoví na jeho dotaz. A také bych rád poděkoval svým spoluúčastníkům za bezvadnou společnost.

Aleš Hkurz: Základy fotografování

Díky velmi efektivni výuce, kde jsem se dokonale seznámil s mým fotoaparatem a následnému užití právě ziskaných znalostí přimo v terénu, hodnotim tento kurz za jedna.

Jakub G.

Děkuji za perfektně strávený čas. Kurz myslím odpovídal svému názvu: Základy fotografování. Pro účastníky kurzu, kteří mají zrcadlovku, zkoušejí fotit, ale zatím nenasbírali žádné teoretické informace byl kurz jistě velkým přínosem – nabitý poznatky. Oceňuji praktické tipy na jednotlivé fotografické příslušenství. Já osobně bych se zařadila do kategorie “začínající fotograf teoretik” – většinu věcí, které jsem se u vás dozvěděla bylo takovým opakováním toho, co mám načteno z časopisů a pomohlo mi to si ujasnit některé věci, utřídit informace.

Lucie G.kurz: Základy fotografování

Kurz mi pomohl ještě více, než jsem očekávala. Neuměla jsem si ani představit, že někdy budu mému foťáku tak moc rozumět. Hodně mi pomohly i vaše rady ohledně příslušenství, protože jsem absolutně netušila, podle čeho se vybírá externí blesk, filtry, atd. Myslím, že z vašeho výkladu všichni pochopí úplně všechno, protože umíte věci dobře vysvětlit.

Aneta M.kurz: Základy fotografování

Z mého pohledu byl kurz přesně určen pro mne. Teoretická čast mi odhalila veškeré záludnosti focení s digitální zrdcadlovkou a v případě nejasností jste vždy našel tu správnou cestu jak nám to vysvětlit. V praktické časti jsme nově nabyté zkušenosti převedli do reality s vašimi případnými korekcemi. Co se týče náplně kurzu, určitě bych nic neměnila, bylo to vše naprosto dostačující. Kurz mi ukázal jak naplno využít potencíál a možnosti mého fotoaparátu. Kurz bych samozřejmě všem začátečníkům i pokročilým vřele doporučila.

Kamila G.kurz: Fotíme v Zoo Ostrava

Fotokurz se mi líbil. Proběhl v přátelském duchu. V teoretické části kurzu šlo o získání základních znalostí o fotoaparátu a jeho nastavení. Co je to clona, čas a jak s nimi pracovat. V praktické části jsme si mohli získané znalosti ihned ověřit. Velmi mi pomohlo focení pod dohledem zkušeného fotografa, který mi hned fotografie zhodnotil, případně poradil jak ji zlepšit. Fotokurz všem vřele doporučuji.

Radim P.kurz: Fotíme v Zoo Ostrava

Napište vlastní referenci

Byli jste na některém z našich kurzů a rádi byste se podělili o dojmy z kurzu. Podělte se s ostatními na našem Facebooku nebo prostřednictvím tohoto formuláře. Váš názor je pro nás velmi důležitý!

Reference