Změny v nabídce kurzů

Ještě než začne předvánoční šílenství, připravil jsem pár drobných změn v nabídce kurzů. Nejedná se sice o změny nijak zásadní, ale bylo by dobré je trochu blíže vysvětlit.

Kurz fotografování - Seznámení se zrcadlovkou

Kurz Seznámení se zrcadlovkou je zpět

Na základě četných urgencí od vás zákazníků je v nabídce opět zařazen kurz Seznámení se zrcadlovkou. Původně byl tento kurz zamýšlen jako tzv. propagační. Nicméně jste si tento kurz oblíbili natolik, že by byl hřích jej znovu nezařadit do nabídky. Protože se neustále snažím kurzy zlepšovat, byl tento kurz rozdělen v podstatě na dva: Pro majitele zrcadlovek Canon a pro majitele zrcadlovek Nikon. Stačí si pouze vybrat termín pro danou značku fotoaparátu.
Přestože v těchto fotoaparátech není zásadní rozdíl, velmi se liší co do způsobu ovládání. Tatáž funkce se ovládá na Canonu jinak než Nikonu apod. Proto bude zřejmě jednodušší, aby byl kurz rozdělen podle značky fotoaparátu.

Kurz také trvá o něco déle než ten původní, aby byl dostatek času vše podrobně vysvětlit, ukázat a vyzkoušet. Součástí kurzu je i nově krátké entrée do práce s programem Zoner Photo Studio Professional.

Nový kurz v nabídce – Individuální kurz fotografování

Kromě kurzů pro začátečníky se dotazujete také na další typy kurzů. Každého zajímá něco jiného a vyjít všem vstříc je zatím takřka nemožné. Proto jsem se prozatím rozhodl, vyřešit situaci nabídkou individuálních kurzů. Na výběr je hned několik témat např. portrét, fotografování dětí nebo zvířat, základy práce v ateliéru atd. Předesílám, že témata kurzů jsou opět určena spíše začátečníkům nebo mírně pokročilým ve zvolené oblasti. Nabídky mohou využít jak jednotlivci, tak skupiny nebo firmy. Pro skupiny (2 a více účastníků) a firmy se cenové podmínky kurzu sjednávají individuálně.

Na závěr bych vám všem chtěl poděkovat za krásné reference ať už na Facebooku nebo z doslechu od příchozích zákazníků. Zatím se na kurzech vždy sešli moc prima lidi a věřím, že tomu tak bude i nadále.

Tomáš Drozd | Kurzyfocení.cz
lektor kurzů fotografování a fotograf
www.kurzyfoceni.cz
Facebook

Rubriky
0 Comments
0 Pings & Trackbacks

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.