Zážitek z minulého kurzu

Blíží se nám další kurz v Zoo Ostrava: Fotíme v Zoo Ostrava, proto se s vámi podělím o slibovaný zážitek z minulého kurzu.

Když jsme fotili ve výběhu koz, někteří z účastníků si trochu pospíšili a ve vedlejším výběhu fotili lamy. Než jsme k nim stačili dojít, podařil se jednomu z účastníků husarský kousek. Přímo před očima návštěvníků se rozhodla lama alpaka porodit mládě. Díky pohotové reakci a připravenému fotoaparátu se podařilo celý porod nafotografovat.

kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava

Ve skrytu duše jsem doufal, že příběh bude mít šťastný konec. Bohužel dle informací zoo čerstvě narozený sameček byl velmi slabý a apatický, a přes veškerou snahu ošetřovatelů přežil pouze dva dny. Dlouho jsem váhal zda, tento smutný příběh zveřejnit, ale život je prostě takový. Věřím, že to nebyl poslední úžasný moment, který jsme v zoo zažili (ikdyž se smutným koncem) a na příštím kurzu pořídíme také další zajímavé fotografie.

Za poskytnutí fotografií děkuji p. R. Kvasnicovi.

Tomáš Drozd | Kurzyfocení.cz
lektor kurzů fotografování a fotograf
www.kurzyfoceni.cz
Facebook

kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava kurz fotografování - Fotíme v zoo Ostrava
Rubriky
0 Comments
0 Pings & Trackbacks

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.